R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41873442 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
IV Metropolia Bydgoszcz Maraton MTB

 

29 kwietnia trzeba przejechać 55 kilometrów
i można sięgnąć po premię tysiąca złotych

 

29 kwietnia tego roku w mieście nad Brdą odbędzie się IV Metropolia Bydgoszcz Maraton MTB. Właśnie ruszyły zapisy do udziału w tej sympatycznej imprezie sportowo-rekreacyjnej, uczestnicy której będą musieli pokonać dystans 55 kilometrów. Start honorowy odbędzie się na Starym Rynku, start ostry na terenie Leśnictwa Bielice. Zawodniczka i zawodnik, którzy pobiją rekord trasy otrzymają premie finansowe w wysokości 1000 złotych.

Zbigniew Wiśniewski, szef stowarzyszenia Rowerowa Brzoza, zaprasza do Bydgoszczy w przedostatni dzień kwietnia 2012 roku pasjonatów maratonów MTB na sympatyczną imprezę. Już teraz można dokonać zgłoszenia on-line, zapoznać się z regulaminem oraz poznać nazwiska tych, którzy zarejestrowali swój udział.

To już czwarta edycja maratonu MTB w mieście nad Brdą, ogólnopolskiego w swym wymiarze, w którym przed rokiem (17 kwietnia 2011) triumfował bydgoszczanin Radosław Tecław. Pokonał on dystans 55 km w czasie 01:46:39.12 h, najlepsza kobieta przejechała go w 02:29:19.71 h.

Organizatorzy przygotowali dwie premie finansowe (po 1000,00 złotych) dla najszybszej zawodniczki i najszybszego zawodnika, po warunkiem, iż poprawią rekordowe wyniki z ubiegłego roku.

Więcej informacji na temat kwietniowej imprezy MTB w Bydgoszczy na stronie http://www.rowerowabrzoza.pl/index.php/artykuy-w-headerze/581-iv-metropolia-bydgo.

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL