R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41327506 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
Kliczków na 364 rowery

 

Szybkie ściganie na progu lata


Tomasz Jaworski (185) ze Świnoujścia na trasie maratonu MTB w Kliczkowie.

Fot. FOTOMTB.pl

364 osoby wystartowały dziś w trzeciej edycji cyklu Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2021. Impreza odbyła się w dolnośląskim Kliczkowie. Było ciepło, pachniały cudnie lipy, panie i panowie ścigali się na kilku dystansach. Na najdłuższym (69 km) w rywalizacji elity triumfowali: Barbara Borowiecka (Giant Gorzów LIV Team) i Grzegorz Grabarek (Real 64-sto). Profesjonalistom i amatorom jazdę utrudniała nie tylko temperatura powietrza, ale i piach na drodze.


Zawody w Kliczkowie jej uczestnicy ocenili jako udane. Było to szybkie ściganie, z którego najbardziej mogą być zadowoleni zwycięzcy na dystansach Giga (Barbara Borowiecka i Grzegorz Grabarek), Mega (Sylwia Tumiłowicz i Szczepan Paszek) i Mini (Marcin Wider i Katarzyna Dąbrowicz).

Najbardziej licznie obsadzony był wyścig na Mini (23 km), w którym wystartowały 202 osoby. Z trasą Mega (46 km) wadziły się panie i panowie w liczbie 92, wreszcie na na jazdę na Giga (69) zdecydowało się 44 odważnych kobiet i mężczyzn. Rywalizowało 19 młodzików i 7 osób na trasie Fun (10 km).

                    Piotr Kurek
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL