R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41686182 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
6 września jedziemy do Klęki

 

Maraton MTB z cennymi nagrodami


Bożena i Piotr Łąccy oraz ich syn Antoni. Dąbrowa Górnicza, wrzesień, Skandia Maraton Lang Team 2014. W swym debiucie w maratonie Skandii i Czesława Langa Pani Bożena zajęła na Mini drugie miejsce w swej kategorii wiekowej.
Fot. Piotr Kurek

W najbliższą niedzielę (6 września) odbędzie się Klęka MTB Maraton 2015. Jego uczestniczy zmierzą się z dwoma dystansami: Mega - 60 kilometrów i Mini - 32 km. Aż dla dwunastu zawodniczek i zawodników organizatorzy przygotowali premie finansowe od 400,00 do 100,00 złotych.

Trasa maratonu przebiegać będzie w pradolinie Warty oraz na terenie tzw. Szwajcarii Żerkowskiej. Jest bardzo malownicza i urozmaicona: jest trochę drogi szutrowej, sporo leśnych ścieżek, łąk i pól, odrobina asfaltu i płyt betonowych, a wszystko to w przepięknej okolicy nadwarciańskiego Żerkowsko-Czeszewskiego Parku Krajobrazowego!

Miasteczko zawodów zostanie zlokalizowane w Klęce (gmina Nowe Miasto nad Wartą, powiat średzki) w bezpośrednim sąsiedztwie miejscowej szkoły podstawowej.

Organizatorzy (Bożena i Piotr Łąccy - fani kolarstwa górskiego, w niedzielę ścigali się w Nowej Soli - oraz ich przyjaciele skupieni w Gminnym Towarzystwie Sportowym Phytopharm Nowe Miasto) przygotowali aż 12 premii finansowych: dla trzech najlepszych zawodniczek i zawodników na Mega - w wysokości 400, 300 i 200 złotych (klasyfikacja open), jak również dla najlepszych zawodniczek i zawodników na Mini - w wysokości 300, 200 i 100 złotych (też klasyfikacja open). Dla zwycięzców w poszczególnych kategoriach przewidziano puchary, medale i nagrody rzeczowe.

Klęka MTB Maraton MTB 2015 jest imprezą nową, nie mieszczącą się w żadnym cyklu. Okolica jest ładna, pogoda ma być sprzyjająca, zawody mają dobrego sponsora (gmina Nowe Miasto). Tylko jechać do Klęki, gdzie pomiar czasu będzie profesjonalny, catering na miarę rolniczej Wielkopolski.

Zapisy w dniu zawodów od godziny 8 do 10.30. Start maratonu o godzinie 11.00 (Mega) i 11.05 (Mini), o 15.15 dekoracje najlepszych zawodniczek i zawodników.

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL