R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41888352 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Maratończycy MTB spotykają się
w niedzielę w Suchym Lesie

 

Kolejna edycja Grand Prix Wielkopolski

W najbliższą niedzielę, 11 sierpnia, w Suchym Lesie odbędzie się maraton na rowerach górskich z cyklu Grand Prix Wielkopolski w maratonach rowerowych MTB. Tym razem zawodniczki i zawodnicy zmierzą się z dystansami 40 km i 80 kilometrów.

Będzie to kolejna edycja Grand Prix Wielkopolski w maratonach rowerowych MTB. Pierwsza w tym roku odbyła się w kwietniu w Dolsku, następne w maju w Połczynie-Zdroju, w czerwcu w Wyrzysku, Złotowie i Barlinku.

11 sierpnia
Grand Prix Wielkopolski w Maratonach Rowerowych MTB

Organizator: Ognisko TKKF "Pałuki" Wągrowiec, Urząd Gminy Suchy Las
Gdzie: Suchy Las, ul. Bogusławskiego
Start: godzina 11 - dystans Mega, 11.30 - Mini. Biuro zawodów czynne od 8 do 10.45. Dwa dystanse do pokonania: Mega - 80 km, Mini - 40 km.
Więcej informacji: www.gogolmtb.pl

xxx

Przed rokiem 438 kobiet i mężczyn przyjechało do Suchego Lasu, by uczestniczyć w III Otwartych Mistrzostwach Wielkopolski w Maratonie MTB. Tytuły mistrzowskie, na dystansie 69 kilometrów, zdobyli: K1 - Dominika Smyk (Wągrowiec), K2 - Paulina Kamińska (Poznań), K3 - Małgorzata Zellner (Poznań), K4 - Edyta Swat (Przeźmierowo), M1 - Szymon Bereźnicki (Gniezno), M2 - Sebastian Swat (Przeźmierowo), M3 - Radosław Lonka (Września), M4 - Paweł Bober (Poznań), M5 - Jerzy Kaźmierczak (Swarzędz) i M6 - Jan Dymecki (Czaplinek).

Była to, co tu dużo mówić, piękna impreza. Prawie 450 startujących zechciało przyjechać do podpoznańskiej gminy, by rywalizować po raz trzeci w mistrzostwach Wielkopolski w maratonie MTB. Dominowali, co oczywiste, zawodnicy z naszego regionu, ale dość licznie pojawili się pasjonaci kolarstwa górskiego z Bydgoszczy, Torunia, Szczecina, Świnoujścia, Barlinka, Połczyna-Zdroju, Przytocznej i Skwierzyny.

Na jazdę na dystansie Mini (35 kilometrów) zdecydowało się 286 startujących, na Mega (69 km) - 152.


 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL