R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41338486 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
25 kwietnia święto sportu i rekreacji

 

DT4YOU MTB Maraton Oborniki
już po raz siódmy!25 kwietnia 2020 odbędzie się DT4YOU MTB Maraton Oborniki. Jak w minionych sześciu latach, pasjonaci kolarstwa górskiego z całego kraju ścigać się będą na całego w przepięknej okolicy na trzech dystansach. Organizatorzy szykują, jak zawsze, atrakcyjne nagrody.

Jak ten czas szybko upływa. Inauguracyjny maraton MTB w Obornikach pod sponsorskim parasolem firmy DT4YOU odbył się w roku 2014. Następne imprezy zostały przeprowadzone w kolejnych latach. Ta w sobotę 25 kwietnia 2020 będzie siódmą z kolei, rok po roku.

Kto choć raz brał udział w tej imprezie, wie doskonale, że fani MTB startują pod lasem (niedaleko zespołu szkół), pedałują w stronę Puszczy Noteckiej, gdzie czekają nań pagórki i wzniesienia, nie brakuje też piachu. W minionych latach startowali tutaj czołowi polscy zawodnicy kolarstwa górskiego, zaś organizatorzy (Obornickie Centrum Sportu, firma DT4YOU, władze miasta) szykowali wielce atrakcyjne nagrody.

Nie inaczej będzie i w tym roku. Warto już teraz zapisać sobie w kalendarzu, że maraton MTB w Obornikach odbędzie się w sobotę 25 kwietnia 2020. Szczegóły imprezy, jej regulamin zostaną ogłoszone w najbliższym czasie.

                                 Piotr Kurek

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL