R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41632218 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Pożeganie z zimą w Józefowie

 

Ostatnia edycja Northec MTB Zimą

Piętnaście stopni ciepła i bezchmurne niebo, w takiej scenerii odbył się w minioną niedzielę w Józefowie finałowy wyścig z cyklu Northec MTB Zimą. Wiosenna pogoda sprawiła, że na starcie pojawiło się ponad 550 zawodników.


W minioną niedzielę, 18 marca, kolarze zakończyli w Józefowie rywalizację w ramach cyklu Northtec MTB Zimą.

Trasa maratonu przebiegała najciekawszymi odcinkami MTB na tych terenach. Temperatura sprawiła, że odcinki śnieżne zastąpiły krótkie fragmenty błota a z wytapiających się tafli lodu płynęły strumyczki przecinające trasę wyścigu.

– To była naprawdę fajna jazda - powiedział Tomasz Szymański z grupy PTU Eclipse BikeTires.pl – był i piasek, górki a i błota nie zabrakło. Naprawdę bardzo urozmaicona i dobrze przygotowana trasa!

W gronie kobiet (kategoria K2) Maja Busma z grupy MYBIKE.PL zdeklasowała rywalki. Wygrała, po prostu, wszystkie trzy wyścigi cyklu Northec MTB Zimą. Na drugim miejscu podium stanęła Magdalena Fejfer z grupy PTU Eclipse BikeTires.pl, dobry występ w dwóch startach zapewnił jej pewne drugie miejsce w klasyfikacji końcowej. Trzecie miejsce wywalczyła Patrycja Woźniak z grupy Kross UKS CENTER Czernice Borowe.

Wśród mężczyzn (kategoria M2) najlepszy okazał się Paweł Kowalkowski a tuż za nim na drugim miejscu jego kolega z drużyny Bartosz Naczak. Obaj z grupy Centrum Rowerowe Olsztyn. Jako trzeci z niewielka stratą punktową uplasował się Adrian Jusiński z grupy BSA Pro Tour.

Punktacja drużynowa w zimowym cyklu, to kolejne ważne zestawienie. I tak w tegorocznym cyklu Northec MTB Zimą najlepsza okazała się grupa Centrum Rowerowe Olsztyn. Tuż za nimi na drugim miejscu uplasowła się znana grupa Świat Rowerów Racing Team. Jako trzecia na podium stanęła grupa GERAPPA.

Tegoroczny cykl zimowy dobiegł końca. Pasjonaci MTB pożegnali zimę w rowerowym stylu. Pierwszy wyścig rozgrywany był po śniegu i lodzie, ostatni zaś w pięknym wiosennym słońcu. Teraz czas na sezon letni. Wielkie rozpoczęcie już 1 kwietnia w Otwocku!

Więcej informacji na www.mazovia.mtb

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL