R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41687175 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
9 października jedziemy do Szczecina

 

Maraton MTB w Puszczy Wkrzańskiej 

Bartosz Licznerski z bratem Rafałem zapraszają fanów kolarstwa górskiego z całej Polski na imprezę o nazwie Szczecin MTB Maraton. Startujący zmierzą się z dystansami 50 i 25 kilometrów na malowniczej trasie w Puszczy Wkrzańskiej. Organizatorzy przygotowali bogate pakiety startowe oraz atrakcyjne nagrody.

– Piotr Cibart ze Szczecina, Tomasz Jaworski i Piotr Walczak ze Świnoujścia, także ja - startujemy dość regularnie w wielkopolskich maratonach MTB - mówi Bartosz Licznerski, organizator szczecińskiego maratonu na rowerach górskich. – Odbędzie się on po raz pierwszy. W minionych czterech latach z powodzeniem przeprowadzaliśmy cykl zawodów o nazwie Trzy Wieże XC. Teraz postanowiliśmy dać szansę sportowej rywalizacji pasjonatom maratonów MTB - podkreśla szczecinianin.

I dodaje: – Byłoby nam bardzo miło, gdyby na naszą imprezę, z bogatymi pakietami startowymi i atrakcyjnymi nagrodami, zechcieli przyjechać poznaniacy i Wielkopolanie. Serdecznie ich zapraszam, tym bardziej, że trasa maratonu MTB zostanie poprowadzona malowniczą trasą po Puszczy Wkrzańskiej.

Start i meta zlokalizowane zostały na ulicy Miodowej w Szczecinie (leśniczówka "Biała"), w północnej części miasta.

Firma RAMIRENT została sponsorem tytularnym I Szczecin MTB Maraton 2016!

Ramirent jest największą w Polsce i czołową na rynkach europejskich siecią wypożyczalni sprzętu budowlanego, podnośników, kontenerów, rusztowań oraz podestów roboczych. Firma oferuje wynajem wysokiej jakości renomowanego sprzętu bez operatora i powiązane z nim usługi dodatkowe, takie jak doradztwo techniczne, serwis oraz transport. Serce firmy Ramirent bije właśnie w Szczecinie.

I jeszcze jedno: 9 października od samego rana z mikrofonem w ręku będę witał maratończyków MTB z całego kraju, wyprawiał ich o 11 i pół godziny później w drogę oraz witał na mecie. Byłoby miło gdyby w tym towarzystwie pojawili się licznie fani kolarstwa górskiego z Wielkopolski.

                                                         Piotr Kurek

9 października 2016
I Szczecina MTB Maraton 2016

Organizator: Velo Club Szczecin, sponsor tytularny - Ramirent
Gdzie: Szczecin - ul. Miodowa (leśniczówka "Biała")
Start: godzina 11 - Mega, Mini - 11.30. Dwa dystanse do pokonania: Mega - 50 km, Mini - 25 km. Biuro zawodów czynne od 8 do 10.
Więcej informacji:
www.szczecinmtb.pl, www.facebook.pl/szczecinmtb

  

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL