R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41888627 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Leszek Cichoński gra bluesa, towarzyszy mu WIELKA ŁODŹ

 

W sobotę duża uczta muzyczna
w poznańskim klubie Brogans

 

W najbliższą sobotę, 1 lutego 2014, w poznańskim klubie Brogans o godz. 20.30 wystąpi Leszek Cichoński, a w drugiej odsłonie towarzyszyć będzie artyście zespół muzyczny WIELKA ŁÓDŹ Dr. Bluesa (Krzysztofa Rybarczyka). Zapowiada się wielka uczta muzyczna.

Leszek Cichoński (rocznik 1957) jest polskim gitarzystą i wokalistą bluesowym, kompozytorem i aranżerem. Występuje od lat jako wykładowca podczas warsztatów muzycznych w Bolesławcu, Brodnicy (Camping Muzyczny) i Zakrzewie. Jest organizatorem wielkiej imprezy w rodzinnym Wrocławiu (Thanks Jimi Festival), poświęconej pamięci Jimiego Hendrixa. Jest wreszcie autorem kursów do nauki gry na gitarze "Blues - Rock Guitar Workshop".

Od 2003 roku w maju na rynku we Wrocławiu Wielka Gitarowa Orkiestra pod dyrekcją Leszka Cichońskiego wykonuje utwory Hendrixa w ramach "Thanks Jimi Festival". Jednym z haseł imprezy jest ustanowienie rekordu Guinnessa w zbiorowym graniu przeboju Hendrixa "Hey Joe". W 2012 roku zagrało razem 7273 gitarzystów - co jest oficjalnym Światowym Rekordem Guinnessa.

WIELKA ŁÓDŹ zagra w sobotę na Szewskiej 20a w składzie:

Dr Blues /Krzysztof Rybarczyk/ - voc, g
Janusz Siemienas - g
Leszek Paech - h-ca
Bartek Cholewiński - p
Przemek Ślużyński - bg
Andrzej Kubiak - dr.


Koncerty z udziałem zespołu muzycznego WIELKA ŁÓDŹ Dr. Bluesa, czyli Krzysztofa Rybarczyka, cieszą sie coraz większą popularnością. Poznański Blue Note, 10 stycznia 2014.

Fanów rowerów i kolarstwa, jak również fanów muzyki bluesowej serdecznie zaprasza w sobotę na ulicę Szewską 20a Dr Blues (Krzysztof Rybarczyk), który niedawno (10 stycznia) dał wspaniały koncert, wraz z wieloma innymi muzykami, w poznańskim klubie Blue Note. Początek koncertu o godzinie 20.30.
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL