R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41832333 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Szlaban spadnie 22 grudnia 2018

 

Droga Złotniki - Biedrusko
będzie zamknięta dla rowerzystów


Trzeba mieć nadzieję, że droga Złotniki - Biedrusko nie zostanie zamknięta na zawsze. Korzystają z niej przez cały rok tłumnie kolarze i rowerzyści.

Od 22 grudnia tego roku droga asfaltowa Złotniki - Biedrusko będzie zamknięta dla ruchu rowerowego i pieszego. Informuje o tym komunikat Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych w Poznaniu, który dotarł, między innymi, do wójta gminy Suchy Las. Poniżej jego pełna treść.

"W związku z realizowanymi na terenie poligonu Biedrusko inwestycjami od 22 grudnia 2018 r. droga asfaltowa Złotniki - Biedrusko będzie zamknięta dla ruchu rowerowego i pieszego. Tym samym z dniem 22.12.2018 r. przestaje obowiązywać regulamin dotyczący korzystania z tej drogi zamieszczony na stronie www CSWLąd w Poznaniu w zakładce poligon (http://cswlpoznan.wp.mil.pl/pl/31.html).

Korzystanie w 2019 r. z wyżej wymienionej drogi przez rowerowe grupy zorganizowane będzie mogło odbywać się tylko na podstawie planu współpracy Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych i podległych jednostek wojskowych z organizacjami pozarządowymi i innymi partnerami społecznymi w 2019 r. (www.dgrsz.mon.gov.pl/wspolpraca) z uwzględnieniem bieżacych zadań realizowanych przez centrum. Przejezdność drogi zostanie zachowana tylko dla pojazdów Wojska Polskiego, Lasów Państwowych, służb ratunkowych, żołnierzy i pracowników RON CSWLąd oraz innych uprawnionych osób i pojazdów. Osoby łamiące zakaz wstępu na poligon będą podlegały karze grzywny zgodnie z art. 79 ustawy z dnia 22 czerwca 1995 r. o Zakwaterowaniu Sił Zbrojnych RP (Dz.U.2016.207 j.t.)." 
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL