R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41825390 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
400 kilometrów w jeden dzień

 

Piotr Rakowski i Tomasz Karwowski
dokonali niezwykłego wyczynu


Tomasz Karwowski (od lewej) i Piotr Rakowski pokonali dwa razy Poznański Pierścień Rowerowy, czyli 400 kilometrów, w ciągu doby.

Piotr Rakowski z Poznania i Tomasz Karwowski z Komornik przejechali na swych rowerach 400 kilometrów w jeden dzień. 13 czerwca 2015 roku dwa razy pokonali Poznański Pierścień Rowerowy. Rozpoczęli jazdę o północy w parku Sołackim, tam też ją zakończyli o godzinie 23.42.

Dali radę. Przejechali zaplanowny przez siebie dystans w ciągu doby. Wykonali pracę/ zadanie/ zobowiązanie wobec siebie i rowerowej publiczności, która obserwowała ich na Facebooku, Twiterze, Endomondo i livetracku Garmina (na stronie http://rakpol.eu/ring).


Ich jazdę można było obserwować na bieżąco na stronie http://rakpol.eu/ring.

Jechali ładnie ubrani przez firmę BCM Nowatex z Puszczykowa. Otrzymali najlepszej jakości koszulki kolarskie, spodenki ze specjalnymi wkładkami, także podkoszulki i kurtki oraz skarpety.

Dokonali niezwykłego wyczynu, zważywszy taki oto fakt, że są amatorami. Jazda na rowerze jest dlań przyjemnościa i także wyzwaniem.


Tomasz Karwowski i Piotr Rakowski o poranku 13 czerwca 2015 w Tulcach.

O tym, jak jechali, jak się przygotowywali do tego wyczynu, kogo spotkali na trasie, o tym jak o czwartej rano dęby w Rogalinie wyglądają upiornie, o wsparciu kulinarnym i psychicznym ich rodzin, o deszczu na końcowych kilometrach, o pamiątkowych fotografiach na koniec wyczynu/ przejazdu - otóź o tym wszystkim można przeczytać na Facebooku: https://www.facebook.com/pages/400km-24h-Pier%C5%9Bcie%C5%84-wok%C3%B3%C5%82-Poznania/1455616091415247?fref=nf, gdzie także można obejrzeć zdjęcia. 
 
Piotr Rakowski, jak na informatyka wysokiej klasy przystało, przygotował film z dwukrotnego objazdu Poznańskiego Pierścienia Rowerowego. Powstał on ze 154 kawałków video i można go obejrzeć pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=IVe0Pd_Vbc0&feature=youtu.be
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL