R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41824841 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Początek 16 kwietnia w Warszawie,
finał 1 października w Kwidzynie

 

Kalendarz Skandia Maraton Lang Team 2016


Rok 2016 będzie rokiem jubileuszu, dziesięciolecia cyklu Skandia Maraton Lang Team. Wszystko zaczęło się w kwietniu 2007 w wielkopolskiej Chodzieży.
Fot. Szymon Gruchalski

Znamy już przyszłoroczny kalendarz Skandia Maraton Lang Team. Tradycyjnie odbędzie się siedem edycji. Pierwsze zawody zostaną rozegrane w kwietniu w Warszawie, a finał w październiku w Kwidzynie.

W siedmiu tegorocznych edycjach Skandia Maraton Lang Team wystartowało ponad osiem tysięcy zawodników. To rekord frekwencji i dowód na systematycznie rosnącą popularność kolarstwa. – Jesteśmy z tego powodu bardzo usatysfakcjonowani. Polacy zaczęli dbać o siebie, jeździć na rowerze, biegać. Frekwencja na naszych imprezach wzrosła o 20 procent. Chcemy aby jak najwięcej osób ruszało się, dbało o swoje zdrowie i żeby Polacy mogli realizować swoje pasje właśnie podczas Skandia Maraton Lang Team – mówi dyrektor generalny Lang Team Czesław Lang.

W przyszłym roku zaplanowano również siedem edycji. Skandia Maraton Lang Team 2016 rozpocznie się 16 kwietnia w Warszawie. W maju fani MTB zawitają do Krakowa i Gdańska, a 11 czerwca pojadą w góry do BUKOVINA Terma Hotel Spa. W lipcu będą się ścigać w Krokowej, we wrześniu w Dąbrowie Górniczej, a finał tradycyjnie odbędzie się w Kwidzynie na początku października. – Ciągle myślimy jak rozwijać tę imprezę, mamy kilka pomysłów, które chcemy wdrożyć, aby rozszerzyć pole aktywności podczas Skandia Maraton Lang Team – mówi Paweł Ziemba, prezes Skandia Życie – Cieszę się, że wracamy w góry, mam nadzieję, że to będzie etap, w którym pojadą nie tylko wytrawni górale, ale również całe rodziny – dodaje Ziemba.

Kalendarz Skandia Maraton Lang Team 2016:
16 kwietnia – Warszawa
7 maja – Kraków
21 maja – Gdańsk
11 czerwca – BUKOVINA Terma Hotel Spa
30 lipca – Krokowa
17 września – Dąbrowa Górnicza
1 października – Kwidzyn
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL