R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41392579 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
Wyścig kolarski w Gorzycy
z dobrym przesłaniem

 
36 lub 17 km jazdy w przepięknej okolicy
 

Przed rokiem, 29 lutego 2020, w Gorzycy triumfował Mateusz Siejak (z lewej) przed Markiem Ostrowskim. Startowało wówczas ponad 160 osób.
Fot. Piotr Kurek
 
13 marca 2021 (sobota) w Gorzycy odbędzie się wyścig kolarski (MTB) na dwóch dystansach: 36 kilometrów i 17 km, z charytatywnym przesłaniem. Cały dochód z wpisowego zostanie przekazany na leczenie 6-letniego Szymona Michalczaka, który zmaga się z chorobą nowotworową.
 
Impreza odbędzie w przepięknej okolicy - w miejscowości Gorzyca, położonej około 5 kilometrów od Międzyrzecza (Lubuskie). Startujący, panie i panowie, będę mieli do pokonania trasy o długości 36 km i 17 km. Start i meta znajdować się będą na terenie boiska sportowego przy agroturystyce MAYA, wzorcowego obiektu dla relaksu i odpoczynku.
 
Początek sportowej rywalizacji o godzinie 11.00 - dłuższa trasa, 11.10 - krótszy dystans. Po sygnale sędziego zawodniczki i zawodnicy pojadą z Gorzycy w stronę jeziora Cise w Bledzewie a stamtąd przez miejscowość Chycina na metę na terenie agroturystyki MAYA.
 
Głównymi organizatorami imprezy są: Urząd Gminy Bledzew z Panią Wójt Małgorzatą Musiałowską na czele, Obra Bike Gmina Bledzew oraz Salon Rowerowy Piątek Scott Gorzów Wielkopolski, którzy serdecznie zapraszają do udziału w tym wydarzeniu sportowo-charytatywnym. Wspierają ich strażacy, leśnicy, ludzie biznesu, także miejscowi księża.
 
Napiszę krótko: wyścig organizują, już po raz trzeci, dobrzy ludzie z Gorzycy, Bledzewa, Międzyrzecza, Przytocznej, Skwierzyny i Gorzowa Wielkopolskiego. Warto się wybrać w sobotę 13 marca 2021 na tą imprezę. Ja też tam będę, od samego rana, by z mikrofonem w ręku tworzyć klimat i nastrój imprezy oraz komentować zmagania kolarskiej braci na Ziemi Lubuskiej.
 
Zgłoszeń dokonywać można wyłącznie drogą elektroniczną pod adresem:https://www.zapisy.maratonczykpomiarczasu.pl/.../wyscig...
 
Zawodnik/ zawodniczka zgłaszający/ zgłaszająca uczestnictwo drogą internetową wpłaca przelewem opłatę startową na konto organizatora: Stowarzyszenie Obra Bike Gmina Bledzew, ul. Rynek 9, 66-350 Bledzew, numer rachunku: 38836700000033473010030001. W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko uczestnika z dopiskiem MTB. Wysokość opłaty startowej wynosi 60,00 złotych. Na to konto można również wpłacać dobrowolne datki na leczenie 6-letniego Szymona Michalczaka.
 
Do zobaczenia w Gorzycy!
 
                                          Piotr Kurek

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL