R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41825207 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Epicka Czwórka w Biela

 

Podejmij wyzwanie Gór Sowich!

Jeśli szukacie nowych kolarskich przygód, to mamy coś dla was! Epicka Czwórka, czyli wieloetapowy wyścig MTB, odbędzie się od 15 do 18 sierpnia w Bielawie. Jego uczestniczki i uczestnicy mają do wyboru sportową rywalizację w Górach Sowich na dwóch dystansach - epickim (dłuższym) i klasycznym (krótszym).

Miłość do kolarstwa, pasja, profesjonalizm i nieograniczony zapał - to cechy, które połączyły organizatorów tej imprezy. Mówiąc krótko, Kaczmarek Electric MTB oraz Strefa MTB Sudety tworzą dla pasjonatów kolarstwa górskiego niezapomniana przygodę.

– Przed rokiem, w sierpniu 2017, zorganizowaliśmy po raz pierwszy maraton MTB w Dziwiszowie pod Jelenią Górą. Impreza się niezwykle udała, powtórzyliśmy ją niedawno w tym samym miejscu - mówi Joanna Balawajder, koordynatorka cyklu Grand Prix Kaczmarek Electric MTB.

– Teraz po raz pierwszy organizujemy wieloetapowy wyścig MTB pod nazwą Epicka Czwórka. Odbędzie się on od 15 do 18 sierpnia w Bielawie. Naszym partnerem jest stowarzyszenie Strefa MTB Sudety. Mam nadzieję, że impreza przyciągnie pasjonatów kolarstwa górskiego, ich rodziny - podkreśla Pani Joanna. Równie serdecznie zaprasza ich Ireneusz Rogalski - prezes Strefy MTB Sudety.

Dystans Epic do przejechania liczy 230 kilometrów i ponad 8000 metrów przewyższenia, rozłożonych na cztery dni. Zaspokoi on wymagania każdego, kto lubi MTB w najczystszej postaci. Trasa Classic - to 130 km drogi i 4500 metrów w pionie, jest to oferta dla początkujących i średniozaawansowanych rowerzystów.

Start i meta każdego etapu zawsze z tego samego miejsca, z miasteczka zawodów ulokowanego nad Jeziorem Bielawskim. To malowniczy akwen z piaszczytą i strzeżoną plażą, wyspą, molem i boiskami sportowymi.

Organizatorzy przygotowali pamiątkową koszulkę i bogaty zestaw startowy dla każdego. Pamiątkowy medal otrzymają ci wszyscy, którzy ukończą czwarty etap i cały wyścig. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody we wszystkich kategoriach wiekowych, natomiast nagrody finansowe dla zwycięzców open na obu dystansach.

Regulamin i link do zapisów na stronie www.ultimasport.pl 
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL