R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41686170 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Wyścig kolarski w Gorzycy
z dobrym przesłaniem

 

33 kilometry do pokonania w przepięknej okolicy29 lutego (sobota) w Gorzycy odbędzie wyścig kolarski na dystansie 33 kilometrów, z charytatywnym przesłaniem. Cały dochód z wpisowego zostanie przekazany na leczenie Karola Kuszy, ucznia Szkoły Podstawowej w Templewie - cierpiącego na poważne schorzenie onkologiczne.

Impreza odbędzie w przepięknej okolicy, w miejscowości Gorzyca, położonej około 5 kilometrów od Międzrzecza (Lubuskie). Startujący, panie i panowie, będę mieli do pokonania trasę o długości 33 km (dwie rundy po 16,5 km). Start i meta znajdować się będą na terenie agroturystyki MAYA, wzorcowego obiektu dla relaksu i odpoczynku. Początek sportowej rywalizacji o godzinie 11.00. Po sygnale sędziego zawodniczki i zawodnicy pojadą z Gorzycy w stronę jeziora Cise w Bledzewie a stamtąd przez miejsscowość Chycina  na metę na terenie agroturystyki MAYA.

Zapisy i wydawanie numerów startowych na terenie gospodarstwa agroturystycznego MAYA w Gorzycy od godz. 8.30 -10.45. Organizatorzy proszą startujących o zabranie z sobą agrafek.

Głównymi organizatorami imprezy są: Małgorzata Musiałowska (wójt gminy Bledzew), Tadeusz Jasionek, Adam Bojko, Andrzej Musialski i Marek Jaros, którzy serdecznie zapraszają do udziału w tym wydarzeniu sportowo-charytatywnym. Wspierają ich strażacy, leśnicy, ludzie biznesu. także miejscowi księża.

Dla zwycięzcy open przewidziano specjalną nagrodę, nie zabraknie pucharów dla pierwszych trójek w czterech kategoriach wiekowych. Odbędzie się także losowanie nagród wśród wszystkich startujących.

Napiszę na zakończenie krótko: wyścig organizują, już po raz drugi, dobrzy ludzie z Gorzycy, Bledzewa, Międzyrzecza, Przytocznej i Skwierzyny. Warto się wybrać w sobotę 29 lutego 2020 na tą imprezę. Ja też tam będę, od samego rana, by z mikrofonem w ręku tworzyć klimat i nastrój imprezy oraz komentować zmagania kolarskiej braci na Ziemi Lubuskiej.

Pomiaru czasu dokonywać będzie firma http://www.maratonczykpomiarczasu.pl/mtb-gorzyca?fbclid=IwAR2PBL8USbOgPIeUYKKL-J713v3M-LZzg0QjlG7eqgaH6E_O7cKnx2Q9s1w

                                    Piotr Kurek 

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL