R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41322104 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
Warto pokibicować mistrzowi świata

 

Adrian Tekliński wystartuje
w czwartek na torze "Poznań"


Piotr Kurek, Adrian Tekliński i Romuald Szaj podczas prezentacji trasy 74. Tour de Pologne na torze kolarskim w Pruszkowie, 15 maja 2017.
Fot. archiwum Piotra Kurka

Adrian Tekliński, mistrz świata w scratchu, wystartuje w najbliższy czwartek (18 maja) w wyścigu szosowym na torze samochodowym "Poznań". Będzie to piąta tegoroczna edycja coraz popularniejszej imprezy w środowisku kolarskim.

Tym razem kolarze będą mieli do przejechania 12 rund, czyli 48996 metrów. Start o godzinie 18, weryfikacja zgłoszeń od 16.30 do 17.30.

Co tu dużo mówić, będzie to dla tych wszystkich, którzy lubią ścigać się na torze samochodowym "Poznań", znakomita okazja, by porywalizować z aktualnym mistrzem świata w scratchu. Tytuł ten zdobył ponad miesiąc temu, 13 kwietnia, w Hongkongu - po brawurowym odjeździe rywalom siedem rund przed finiszową kreską.

W minionych dwóch latach, 2015 i 2016, Adrian Tekliński przyjeżdżał na tor "Poznań", zawsze demonstrując znakomitą formę i wygrywając sportową rywalizację.

– Z przyjemnością wystartuję w najbliższy czwartek - powiedział Adrian Tekliński autorowi Wielkopolskiego Rowerowania podczas poniedziałkowej prezentacji trasy 74. Tour de Pologne na torze kolarskim w Pruszkowie. – I powalczę, jak na mistrza świata przystało.

Zwycięzcami tegorocznych czwartków kolarskich zostali: Tobasz Pawlak, Robert Żmudzin, Szymon Krawczyk, Jakub Najs.

                                     Piotr Kurek 

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL