R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41825373 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Magdalena Sadłecka startuje jutro

 

Siedmioro Polaków weźmie udział
w przełajowych mistrzostwach świata


Magdalena Sadecka jutro ściga się po raz pierwszy w przełajowych mistrzostwach świata. Na zdjęciu z Katarzyną Solus-Miśkowicz (z lewej) i Martą Turoboś na MP w kolarskich przełajach w Sławnie, styczeń 2017.
Fot. archiwum Magdaleny Sadłeckiej

W najbliższy weekend (28-29 stycznia) reprezentacja Polski wystartuje w przełajowych mistrzostwach świata w Bieles. W tej luksemburskiej miejscowości rywalizować będzie siedmioro biało-czerwonych.

Jako pierwsi po medale, w sobotę o godz. 11:00, ruszą juniorzy. Wśród nich na starcie staną medaliści mistrzostw Polski ze Sławna, Wojciech Ceniuch i Radosław Rocławski. Dwie godziny później wystartują zawodniczki do lat 23. Polskę reprezentować będą Agnieszka Szpocińska i Patrycja Świerczyńska, które stawały na najwyższych stopniach podium podczas krajowego czempionatu. O godz. 15:00 ścigać się będzie elita kobiet, a o dobry wynik w tym wyścigu powalczy mistrzyni kraju Magdalena Sadłecka.

Drugiego dnia zmagań polscy kibice śledzić będą mogli poczynania dwóch naszych reprezentantów. Najpierw (godz. 11:00) sygnał do startu usłyszy najlepszy polski orlik Marceli Bogusławski, a na koniec mistrzostw świata rozegrany zostanie wyścig elity mężczyzn (godz. 15:00), z naszym Markiem Konwą.

Zgodnie z zapowiedziami organizatorów, wszystkie wyścigi mistrzostw świata mają być transmitowane na oficjalnym kanale youtube UCI. Na stronie UCI będzie można natomiast znaleźć listy startowe i wyniki. Dodatkowe informacje oraz zdjęcia będą publikowana na stronie mistrzostw bieles2017.lu i na profilu UCI, na portalu Facebook.

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL