R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41873755 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Maja Włoszczowska i Bartłomiej Wawak
wzmacniają Kross Racing Team

 

Polski producent rowerów
kolejny rok sponsorem kolarzy


Kross Racing Team 2015: Bartłomiej Wawak (od lewej), Anna Szafraniec-Rutkiewicz, Maja Włoszczowska i Kornel Osicki.
Fot. Kross Racing Team

Najbardziej utytułowana polska zawodniczka w kolarstwie górskim, srebrna medalistka Igrzysk Olimpijskich w Pekinie – Maja Włoszczowska, po dwóch latach jazdy za granicą wraca do kraju, podpisując 2-letni kontrakt z Kross Racing Team. Do składu KRT dołącza również najlepszy zawodnik młodego pokolenia – Bartłomiej Wawak.

Po dwóch latach spędzonych za granicą Maja Włoszczowska – była mistrzyni świata oraz aktualna mistrzyni Polski ponownie założy koszulkę polskiej ekipy. Włoszczowska dołączyła do drużyny sponsorowanej przez polskiego producenta rowerów KROSS.

W składzie KRT znalazł się również utalentowany Bartłomiej Wawak – były mistrz Europy kategorii U23 oraz szósty zawodnik ostatnich Mistrzostw Świata w Maratonie MTB. Przed młodym zawodnikiem kolejny rok startów w U23.

W sezonie 2015 nie zabraknie również dotychczasowych zawodników Kross Racing Team: Anny Szafraniec – Rutkiewicz oraz Kornela Osickiego. Wspólnym celem wszystkich zawodników jest osiągnięcie jak najlepszych wyników w nowym sezonie, a w perspektywie nadchodzących Igrzysk Olimpijskich Rio 2016 – zdobycie kwalifikacji do kadry narodowej i start w Brazylii.

Szczegóły dotyczące startów, plany Kross Racing Team oraz główne cele Mai Włoszczowskiej na nadchodzący sezon zostaną przedstawione na konferencji prasowej, która odbędzie się na początku lutego.
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL