R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41888424 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Magazyn Kolarski co niedzielę
w Telewizji Polskiej

 

Jutro start: program I, godzina 11.30


Czesław Lang na trasie Tour de Pologne. Firma Lang Team będzie oficjalnym partnerem telewizyjnego Magazynu Kolarskiego.
Fot. Szymon Gruchalski

Odliczanie do Tour de Pologne, wizyty w miastach-gospodarzach naszego narodowego wyścigu, dieta i porady dla amatorów. Plus - oczywiście - najważniejsze starty i sukcesy polskich kolarzy. Taki będzie Magazyn Kolarski - nowa wiosenna pozycja w TVP 1.

Niedziela, 11:30. Godzina warta zapamiętania dla wszystkich kibiców kolarstwa. Co tydzień 12 minut o naszej wspólnej, wielkiej pasji. – Bardzo się cieszę, że kolarstwo doczekało się stałego miejsca w telewizyjnej ramówce, tak jak ma stałe miejsce w sercach Polaków. Bo ostatnie badania wskazują wyraźnie - rower to nasza ulubiona forma aktywności. Miliony kibiców przy trasie Tour de Pologne są tego najlepszym dowodem - mówi Czesław Lang. Lang Team będzie oficjalnym partnerem magazynu.

Pierwszy odcinek już w najbliższą niedzielę, 5 marca. Poprowadzi go Sylwia Dekiert (współprowadzącymi kolejne odcinki będą Przemysław Babiarz i Maciej Kurzajewski) prosto z pruszkowskiego toru, na którym za nieco ponad dwa miesiące odbędzie się prezentacja 74. Tour de Pologne. W magazynie będą sukcesywnie uchylane rąbki tajemnicy: kolejne odcinki nagrywane będą w miastach, które znajdą się na trasie naszego wyścigu.

Nie zabraknie spotkań z bohaterami polskich szos, dawnymi i obecnymi. Będą porady dla pasjonatów kolarstwa, szykujących się do Tour de Pologne Amatorów czy Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe. Stałym punktem programu będzie kolarstwo od kuchni, czyli garść porad, jak się zdrowo odżywiać po ciężkich treningach. Szerokim echem odbić się może rubryka pod tytułem: "Mój pierwszy rower". Archiwalnymi zdjęciami i wspomnieniami z dziecięcych lat dzielić się będą gwiazdy sportu i ekranu. Już w pierwszym odcinku zobaczymy naprawdę wyjątkową fotografię Macieja Kurzajewskiego.

Magazyn zostaje w telewizyjnej ramówce przynajmniej do lata i startu 74. Tour de Pologne. Co dalej? Wszystko w waszych rękach i pilotach. 
 
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL