R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41867666 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Ruszają na trasę o północy
z piątku na sobotę

 

400 kilometrów w jeden dzień


Tomasz Karwowski (na pierwszym planie) i Piotr Rakowski. Sołacz, 10 czerwca 2015.
Fot. Krzysztof Chłopkowiak

Są fizycznie i psychcznie przygotowani do czekającego ich wysiłku. Piotr Rakowski z Poznania i Tomasz Karwowski z Komornik w nocy z piątku na sobotę, 13 czerwca o godzinie 0.00, zaczynają przygodę życia. Na rowerach.

Zamierzają w ciągu jednego dnia, 24 godzin, przejechać 400 kilometrów, dwukrotnie pokonując Poznański Pierscień Rowerowy.

Pojadą ładnie ubrani przez firmę BCM Nowatex z Puszczykowa (wielkie dzięki dla Pana Piotra Miśkiewicza). Otrzymali najlepszej jakości koszulki kolarskie, spodenki ze specjalnymi wkładkami, także podkoszulki i kurtki oraz skarpety.


Piotr Rakowski i Tomasz Karwowski gotowi do jazdy w strojach wykonanych przez BCM Nowatex z Puszczykowa.
Fot. Krzysztof Chłopkowiak

W środę spotkali się w parku Solackim, by przed swym wyczynem sfotografować się w nowych strojach w zielonym pejzażu. Sesja zdjęciowa wypadła na medal, tym bardziej, że ujmował ich Krzysztof Chłopowiak, fan rowerów i mistrz plastycznej imaginacji.

Rozpoczną jazdę na Sołaczu 13 czerwca o godzinie 0.00. Jeśli ktoś chce ich wyprawić z dobrymi życzeniami w drogę, może pojawić się o północy, przybić im "piątkę" i być świadkiem początku drogi do rowerowego wyczynu.

Swą jazdę będą dokumentować na bieżąco na Facebooku, Twitterze, Endomondo i livetrack Garmina. Wszystkie dane dostępne są na stronie http://rakpol.eu/ring
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL