R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41878487 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Spotykamy się w Wolsztynie

 

W niedzielę finał cyklu
Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2018


Andrzej Kaiser (Euro Bike Kaczmarek Electric Team) wygrywa maraton w Nowej Soli na dystansie Giga. Zawodnik z Bytowa aż sześć razy wygrał klasyfikację generalną na najdłuższej trasie tego prestiżowego cyklu maratonów MTB.
Fot. FOTOMTB.pl


Najlepsi kolarze górscy naszego kraju spotykają się w najbliższą niedzielę (30 września) w Wolsztynie, gdzie odbędzie się finał cyklu Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2018. Zapowiada się wielkie święto rowerów. Być może z udziałem ponad tysiąca startujących.

Zawodniczki i zawodnicy elity będą mieli do pokonania dystans Giga o długości około 65 kilometrów. Trasa wiedzie polami, lasami, nad urokliwymi jeziorami wokół Wolsztyna.

Do Wolsztyna wybierają się w pełnych lub prawie pełnych składach najlepsze teamy MTB w Polsce: Euro Bike Kaczmarek Electric Team, Rybczyński Bikes Remmers PT-Link, Real 64-sto, Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team i wiele innych.

Impreza w Wolsztynie to finał cyklu Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2018. W jego ramach odbyły się zawody we Rydzynie, Sulechowie, Krośnie Odrzańskim, Żerkowie, Strzelcach Krajeńskich, Nowej Soli, Dziwiszowie, Bolesławcu i Zielonej Górze.

W niedzielę maratończycy MTB, w liczbie kilkuset - być może tysiąca, będą mogli rywalizować na dystansach: Giga (65 km), Mega (37 km), Mini (27 km) oraz dla młodziczek i młodzików (10 km). Odbędą się także wyścigi dla dzieci.

Miejsce startu i biuro zawodów zlokalizowane będą w Parku Miejskim w Wolsztynie przy ulicy Drzymały. Zapisy w dniu startu od 8 do 10.30.

Trzeba mieć nadzieję, że pogoda będzie w niedzielę sprzyjała kolarzom podczas ich wysiłku. Tak jak przed rokiem i dwoma laty, gdy pasjonatom MTB świeciło sympatycznie słońce, co gwarantuje Joanna Balawajder - koordynatorka cyklu Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2018.

                                                  Piotr Kurek

  

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL